רפלקסולוגיה-נעים להכיר
אוסנת ורטהיים

טיפולי רפלקסולוגיה, הרצאות וסדנאות מעשיות: רפלקסולוגית כף רגל, רפלקסולוגית כף יד, רפלקסולוגיה לתמיכה בנשים לקראת לידה

הי אני אוסנת,
אחרי כעשרים שנה של לימודים ועבודה בעולם הכימיה וההנדסה, גידול ילדים ובעל, מצאתי את עצמי חושבת מה עכשיו?
בעקבות אחד מהתקפי כאבי גב שחוויתי, הגעתי בהמלצה של חברה לרפלקסולוגית מדהימה . הייתי לקוחה סקפטית (מהנדסת רציונלית) אבל תמיד נהנתי מעיסוי רגליים, אז אמרתי לעצמי: מקסימום יהיה נעים.
יצאתי מהטיפול קצת פחות סקפטית וחזרתי אליה כל פעם מחדש עם יותר אמונה והרבה שאלות.רפלקסולוגיה-נעים להכיר, אסנת וורטהיים, רפלקסולוגית בבאר שבע, רפלקסולוגית במיתר, רפלקסולוגית בדרום, טיפולי רפלקסולוגיה בקליניקה שלי במיתר, הרצאות וסדנאות מעשיות: רפלקסולוגית כף רגל, רפלקסולוגית כף יד, רפלקסולוגיה לתמיכה בנשים לקראת לידה

במהלך 10 השנים האחרונות ביקרתי אצל אותה הרפלקסולוגית ואצל עוד הרבה אחרים ואחרות (חייבת לעשות מחקר עומק כמובן) כדי לטפל בבעיות פיזיולוגיות, כדי להתפנק ולשחרר סטרס שהגוף צובר עם הזמן וגם כדי לרפא את הנפש.
לפעמים מה שהייתי צריכה זה שקט וחוסר תנועה כדי לתת לעצמי זמן לעכל דברים ולפעמים שיחה עם הרפלקוסוגית הכניסה אותי חזרה לפרופורציה.

לימודים והכשרות:

את לימודי הרפלקסולוגיה למדתי במהלך שליחות של המשפחה לקנדה. הילדים למדו אנגלית ואני למדתי שפה חדשה ומופלאה. היתה לי הזכות ללמוד תחת ידיו של אחד מותיקי הרפלקסולוגים בקנדה ולהתנסות על מגוון מאד גדול של מטופלים.

טיפולי רפלקסולוגיה בקליניקה שלי במיתר, הרצאות וסדנאות מעשיות: רפלקסולוגית כף רגל, רפלקסולוגית כף יד, רפלקסולוגיה לתמיכה בנשים לקראת לידה, רפלקסולוגית בבאר שבע, רפלקסולוגית בדרום, אסנת וורטהיים

השירותים שאני מעניקה:

עם חזרתי לארץ פתחתי קליניקה בישוב מיתר בו אני נהנית לקבל לקוחות ממיתר והסביבה לטיפולי פינוק וגם לטיפול בבעיות קליניות (כאבי גוף, סכרת, לחץ וחרדה ועוד).

כמו כן אני מעבירה הרצאות וסדנאות מעשיות המעניקות ידע בסיסי בנושא רפלקסולוגית כף הרגל וכף ויד. הסדנאות משדרגות את היכולת של המשתתפים להעניק לעצמם או ליקיריהם עיסוי ידיים או רגליים המבוססים על עקרונות הרפלקסולוגיה, לתמוך ביולדת לפני ותוך כדי לידה ועוד.

 מוזמנים ליצור עימי קשר בפייסבוק | אינסטגרם | אתר אינטרנט | ואטסאפ 0502944511 או במייל