שירז סופר
המימד השביעי

מטפלת אלטרנטיבית רב תחומית - תקשור, שחזור גלגולים, הילינג עם קריסטלים, NLP Master, לנשים מגיל 18 ומעלה

שירז סופר מטפלת אלטרנטיבית רב תחומית.

דוקטורנטית בביה"ס למדעי היהדות באוניברסיטת תל אביב, כותבת את הדוקטורט שלה בנושא קבלה מעשית, רפואה עממית ומאגיה במשנתם של בעלי השם. מרצה וחוקרת יהדות. 

מתמחה במספר סוגים טיפולים:  

  • תקשור - התקשור מתבצע באמצעות קפה, קלפים ומסרים אותם אני מקבלת ורואה במהלך התקשור. התקשור מסייע לקבל הדרכה ותשובות בנוגע לייעוד ומסע הנשמה בגלגול החיים הנוכחי וכן תשובות לשאלות הנוגעות בחיי היומיום
  • טיפולי הילינג באמצעות קריסטלים מן הטבע - האנרגיות המיוחדות שהקריסטלים טומנים בחובם מסייעים לשיכוך והקלה בכאבים ולתחושת רוגע ושלווה. מתאים לסובלים מכאבי פרקים, מערכת השלד, בעיות גב, פיברומיאלגיה. ולשחרור לחצים נפשיים, עצבות ודיכאון. 
  • שחזור גלגולים - טכניקה פורצת דרך המתבצעת על ידי הרפיה עמוקה ודמיון מודרך המאפשרת למונחה לראות את הגלגולים הקודמים שלו ולהבין דרכם את הסיבות לחסמים שונים בחייו. באמצעות טכניקות רטרו הילינג ניתן לתקן את החסמים ולפתור אותן.  מתאים להבנה ותיקון של מערכות יחסים עם הסובבים אותנו, פוביות, חרדות, ייעוד והגשמה, חיזוק והבנה של קשרים משפחתיים, בעיות בריאות, חיזוק הביטחון העצמי, קידום והתפתחות רגשית, רוחנית ואישית. 
  • NLP MASTER - ארגז כלים ובו טכניקות עוצמתיות לשינוי רגש, התנהגות ומחשבה. בעזרת תהליך של מספר מפגשים בשילוב דמיון מודרך מתחבר המונחה אל תת המודע שלו ומעלה את הגורמים המעכבים אותו להשיג את מטרותיו בחיים, ומקבל כלים לביטול החסמים ולהתקדמות לעבר מטרותיו.  מתאים לתהליכי ירידה במשקל, שיפור מערכות יחסים, מציאת זוגיות, חיזוק הביטחון העצמי, טיפול בחרדות, הקמת עסק ובכל תחום בחיים בו המונחה מבקש לקדם את עצמו.

הכשרות:

בעלת תעודת MASTER  NLP מטעם הארגון הבינלאומי International Association of NLP Institutes

מטפלת בשיטת פנורמה חברתית המיוסדת על ידי דר' לוקאס דרקס ולומי רז
מטפלת בשיטת שטיפה אנרגטית המיוסדת על ידי דר' נאדר בוטו
עברה הכשרות בתחומים מגוונים כגון: אקסס בארס, שחזור גלגולים, מינדפולנס ותטא הילינג 

חברה בלשכת NLP ישראל  

יצירת קשר:

טלפון: 0509544493 | מייל Shiraztal777@gmail.com | פייסבוק | אינסטגרם | אתר אינטרנט