טלי בן שטרית
אימון אישי-קואוצ'ינג

סטודיו לאימון אישי ואמנות כתרפיה

היי, אני טלי בן שטרית מחלב

מאמנת אישית לליווי התפתחותי, מיקוד פנימי וצמיחה אישית.

מתמחה בשיטת העבודה של ביירון קייטי .

טלי בן שטרית מחלב  מאמנת אישית לליווי התפתחותי, מיקוד פנימי וצמיחה אישית.  מתמחה בשיטת העבודה של ביירון קייטי


ההנחה שאנחנו סובלים בגלל איך שאנחנו חושבים וכל מחשבה המעוררת מתח וחרדה דורשת חקירה פנימית. חדר כושר למחשבות שלנו. להשליך את כל האמונות והמחשבות שחוסמות לנו את הדרך להצלחה ובמקביל לאתר את נקודות הכוח שבנו, את המתכון המצנח שלנו לדיוק הייעוד. האוטומט ייקח אותנו למה שאנחנו לא. מה חסר. מה עקום. מה בלתי אפשרי. מה לא יקרה. מטרת האימון בחדר הכושר המחשבתי לאמן את האונה הימנית במוח- את היצירתיות ולהגיע למה שאנחנו כן. מה יש ולהודות עליו. מה קיים ומצליח. מה כן אפשרי. מה ידייק את הנשמה שלי.הכשרות:

העסק הוקם לפני כעשור. אחרי 7 שנות אקדמיה [תואר ראשון לימודי המזרח התיכון ואמנות, תואר שני במדעי ההתנהגות התמחות באנתרופולוגיה ולימודי הסמכה כמדריכה באמנות] בחרתי בלימודי תעודה – אימון אישי/ אלון גל. קורס משנה חיים ע"י שינוי תודעתי ומחשבתי. במקביל לקורס אימון , לימודי תעודת התמחות בשיטת העבודה של ביירון קייטי/אריק פלד פסיכולוג. 

שיטת העבודה של ביירון קייטי היתה לניקוי פנימי מחשבתי לכל אותן האמונות המכשילות , התוקעות, המרעילות והמזיקות שהצטברו עם השנים. הניקוי המחשבתי פינה מקום להתבוננות בכוחות הפנימיים, ביכולות ובכישורים הקיימים ולמנף אותם להעצמה, להתפתחות , לחיזוק ובעיקר- להעביר את זה הלאה.

טלי בן שטרית מחלב  מאמנת אישית לליווי התפתחותי, מיקוד פנימי וצמיחה אישית.  מתמחה בשיטת העבודה של ביירון קייטי

עם השנים התווספו עולמות ידע נוספים – אמנות כתרפיה- פגישה עם עולם המנדלות ככלי תרפיה הממרכז אותנו פנימה ומניע את מעגל החיים שלנו בצורה מדויקת יותר.

בשנים האחרונות השלמתי תואר שני נוסף בתחום רפואת חירום – ניהול מצבי חירות וטראומה תוך כדי חיפשו מענה רגשי ע"י כלים אומנותיים ופרקטיים להתמודדות עם משברים, כיום חובשת רפואת חירום – ומלבד הידע במתן החייאה בפועל לאירועים לבביים , למדתי לחבר בין דפיברילטור לבבי לדפיברילטור נשמתי. להזרים חשמל בנשמה חסומה.

החוט המקשר בין עולמות הידע המגוונים – לרוקן בכדי להתמלא. לרוקן רגשות משומשים ולהתמלא בהודיה, נתינה ואהבה. דגש על אהבה וקבלה עצמית.

המטרה שלי:

לייעץ, ללוות, להוביל, להקשיב, לתמוך ולדייק את הנשמה!

איך אפשר לעזור?

הסטודיו מעניק מקום נינוח ומרגיע לפגישות אישיות הנדרשות לתהליך האימון האישי ו/או האימון אישי באמצעות אמנות.

הסטודיו מעניק מרחב מזמין לסדנאות בקבוצות אינטימיות [עד 5 משתתפים] לתרפיה באמנות.

הסטודיו מעניק מרחב לפגישות ייעוץ.

הסטודיו משמש כמרחב ווירטואלי לפגישות אימון ותרפיה באופן מקוון – טלפוני ובאמצעות ה zoom.

טלי בן שטרית מחלב  מאמנת אישית לליווי התפתחותי, מיקוד פנימי וצמיחה אישית.  מתמחה בשיטת העבודה של ביירון קייטימי יכול להגיע לסטודיו?

ילדים [מגיל 7] ובני נוער- אימון אישי באמצעות אמנות.

נשים וגברים 18-40 אימון אישי והתמחות עפ"י ביירון קייטי.

טלי בן שטרית מחלב  מאמנת אישית לליווי התפתחותי, מיקוד פנימי וצמיחה אישית.  מתמחה בשיטת העבודה של ביירון קייטי

מיקום ויצירת קשר:

סטודיו קטן ומטריף בשכונת רמות בבאר שבע. שעות פעילות בתיאום מראש.

טל'  054-4707775 |דוא"ל: taliben8@gmail.com  | פייסבוק