1 דקות קריאה

נעים להכיר אני שלי לרון אברהם, שפית למעלה מ 17 שנים, יועצת לאורח חיים בריא.

הקמתי את העסק שלי לסדנאות בישול בריא וייעוצים להבראת המטבח בדיוק לפני 5 שנים.  

הרבה חושבים כי אוכל טעים ובריאות לא מתחברים, אבל בסדנאות אני מראה שאוכל מזין יכול להיות קל ומהיר הכנה והכי חשוב סופר טעים!! 

שלי לרון אברהם שפית וסדנאות לבישול בריא

בישול היא אהבה בחיים שלי

בישול היא אהבה בחיים שלי מאז ומתמיד, ובעבודה אהבתי לבשל וליצור, לראות את החיוכים על פניהם של אנשים שאוכלים את האוכל שלי, ואת החשק לעוד. 

במהלך השנים, עם העבודה במסעדות התחלתי להעביר סדנאות בישול והלמידה, האינטראקציה והתוצרים של הבישול בקבוצה הדליק אצלי ניצוץ. הבנתי כי השילוב בין לבשל ובין ללמד אחרים איך לעשות את זה בפשטות ובמהירות, זו התשוקה שלי והתחלתי להתמקד הזה. 

שלי לרון אברהם שפית וסדנאות לבישול בריא

להקים עסק זה לנווט את הדרך בעצמנו

להקים עסק ולעבור להיות עצמאי זה דבר לא פשוט, במיוחד שאין אף אחד שמדריך אותך, מכוון ושאת בעצמך לא בטוחה מה את בכלל רוצה. אז העסק הזה עבר דרך ארוכה והביא אותי לבשלות ולבגרות. 

מ"ילדה" קטנה שלא בטוחה איך היא רוצה לעבוד, מי הקהל יעד שלה ומה בכלל המטרה בכל הסיפור הזה, התפתחתי, למדתי, עיצבתי ודייקתי את עצמי ואת העסק. 

היום אני יכולה כמובן להסתכל לאחור ולראות את האתגרים שהיו ולצחוק עליהם, אך אני יודעת שהם אלו שעיצבו אותי. 

עם המון נחישות, התלהבות, יצירתיות, תמיכה מהסובבים אותי התחלתי ללמוד לבד און ליין, להיות בסדנאות, הרצאות, קורסים, לימודים מעמיקים, נעזרתי בחברים טובים ומוכשרים לאורך הדרך, הכרתי אפליקציות מעולות, טיפים שמשדרגים, למדתי להיות נוכחת ברשתות חברתיות ולהנות מזה ולא רק כי צריך. מרוצה ואוהבת את העסק שלי, ממשיכה לחלום בגדול, ללמוד ולהתפתח, להקשיב ולקבל וחושבת איך להגיע ליותר ויותר אנשים ולהעניק להם מהידע שלי.

שלי לרון אברהם שפי ת וסדנאות אוכל בריא

אם היו שואלים אותי איזו המלצה לתת לעצמאיות מתחילות, הייתי אומרת: 

  • הקיפו עצמיכן בסביבה תומכת. החל מהמשפחה וחברים, ועד לקבוצות נטוורקינג איכותיות. התמיכה, והעזרה ההדדית מחזקת ומניעה לפעולה.
  • אל תשכחו שהפילות והכשלנות שלנו הם חלק מהדרך, אל תעצרו בהם, תמשיכו ללכת לעבר ההצלחה וההגשמה. מכל אתגר תלמדו ותתפתחו.

רוצים לשמוע על הסדנאות שלי- כנסו כאן

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.