1 דקות קריאה

לפני כארבע וחצי שנים החלטתי לעזוב את תעשיית התרופות- עבדתי במקום עבודה מאד נוח, פרנסה טובה, רכב צמוד ותנאים מצוינים. בער בי לעזור לאנשים  להיות בריאים יותר, ידעתי שיש בי את היכולת לתמוך בכל מי שרוצה לחולל קסם בגוף בצורה טבעית, ללא תרופות וללא ניתוחים לשפר איכות ואורח חיים.

עסק בארשבעי חגית טולדנו לחולל קסם בגוף ובנשמה

להיות גם וגם

במקביל לעבודתי בפארמה , מעל 12 שנה עסקתי בהדרכת פילאטיס בערבים, צברתי ידע רב בתחום התנועה ובנושא הפיזיולגיה של הגוף וההבנתי שחסר לי חלק משמעותי לפיצוח המשוואה כדי ללוות א.נשים לשינוי אמיתי והוא "הכדור המוטיבציוני" .

העמקתי את לימודי בנושא אימון מנטלי, אימון תזונה, NLP כדי שאוכל לתת מעטפת מלאה לשינוי אמיתי בגוף ובנשמה -הבלתי ניתנים להפרדה.

תודעה תנועה ותזונה חגית טולדנו עסק של אשה בבאר שבע

הדיגיטל והעסק שלי - אתגר לצד צמיחה

לפני שיצאתי לעצמאות לא הייתי חברה של המדיה, לא היה לי פייסבוק ולא אינסטגרם, הבנתי שמדובר בפלטפורמות מאד משמעותיות לקידום העסק והאג'נדה.

בהתחלה זה היה ממש ממש מאתגר, הבטחון לכתוב, כל מילה נבחרה בקפידה, זה לקח המון זמן ועם הזמן ואנשים נפלאים שפגשתי בדרך- בעלות עסקים שנתנו לי מלא השראה, סדנת כתיבה ולקינוח סדנא עם יונית צוק לקידום אורגני בדיגיטל.
היום אני מבינה שזו הדרך להגיע לקהל שיותר מדויק לי, זאת הדרך לעזור לאנשים גם אם לא מגיעים אליי. והיום אני מוצאת בזה גם דרך לביטויי עצמי שהפכה להיות חלק מטיפול בעסק ובי ומצליחה אפילו להנות ממנה.

קהילת נשות עסקים בבאר שבע

העסק שלי ושנת הקורונה - ממרחב פיזי למרחב וירטואלי

שנת הקורונה היתה סופר מאתגרת, חודש לפני ההתפרצות בארץ ערכתי השקה למקום משלי בבאר שבע "המרחב הקסום" – המקום לחולל שינוי בגוף ובנשמה, בעיר העתיקה

זו היתה ממש מכה, יחד עם זאת היו בה מלא מתנות. אחת מהן זה התנסות במתן שירותים ומוצרים און ליין - חוויה מאד מלמדת שאפשרה לי להבין שאני מצליחה לגעת בלקוחותיי גם דרך המסך וברור לי שגם אחרי הקורונה יישארו מוצרים ושירותים באון ליין.

הבנתי כמה משמעותי היה להמשיך על אף האתגרים – ילדים בבית, בן זוג חיוני, בעיות באינטנרט,  במצלמות, בסאונד ..... הפידבקים מאלו שבחרו לשמור על עצמם בתקופה זו, ע"י שימור התנועה בגוף, תזונה מאוזנת ולא פחות חשוב עבודה על חשיבה חיובית, ראיית היש, אהבה עצמית, פרגון וכו היו כמו דלק עבורי.  

כל מאמץ ועמידה באתגר היה שווה לראות את החיוך, המילה, התודות והשינוי.

לחיות בגוף בריא וקליל זה אפשרי 

בתהליך מלא ושלם של אימון מנטלי, תזונתי ותנועתי -  קורה קסם בגוף, ירידה במשקל, שיחרור כאבים,  אנרגיה גבוה, אופטימיות ושמחה.

שלכם,

חגית טולדנו המרחב הקסום – לחיות בגוף בריא וקליל

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.