1 דקות קריאה

היי,
אני דניאל, מי שעדיין לא מכיר, אני מעצבת תכשיטים מבאר שבע מזה 9 שנים. ראשית, אני אמא של אמה ומיי. לאחר מכן, אני דניאל אדרי מעצבת התכשיטים.
המורכבות בלהיות אמא עצמאית מאתגרת במיוחד, אך מנגד, מספקת! 

דניאל אדרי מעצבת תכשיטים עסק מקומי בבאר שבע

צילום עצמי, אני אמה ומיי ביום כיף

במהלך 9 השנים בהן מעצבת תכשיטים, סיימתי את התואר הראשון, הקמתי את משפחתי לצד האיש שלי ונולדו לנו שתי ילדות מדהימות. העסק היה ועדיין חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו. איך עושים את החלוקה? נכון, זה מאד קשוח ודורש עוד שעות ביממה.
אבל נחשו מה? יש לי את האיש שלי לצידי.

כל מוצאי שבת אני והוא קובעים תוכנית שבועית בה כל אחד רושם מתי, כמה, למה ואיך. מי שרוצה לפגוש אותי במהלך השבוע, אפילו סתם חברה לקפה, חייב לקבוע איתי מראש ביומן, אחרת אין סיכוי שאני פנויה.
תמיד יש הפתעות לא צפויות, ולכל אחד מאיתנו יש פרויקטים מפתיעים במהלך הדרך.
אבל אנחנו לומדים להגיע אליהם מוכנים מראש ועם סבלנות רבה.

ואם נופלים?

 קמים ולומדים להבא.

אני מודה שלפעמים אני שוכחת לשלוח עם הילדה איזהו חפץ לפעילות בגן, או להכין איזשהי מטלה. לפעמים המורה של אמה תקבל ממני SMS שלא היה לנו זמן להכין שיעורים. לא תראו ממני הודעות בקבוצת הורים, טוב אולי כאלה שמגיבות בדיליי של שבועיים על משהו שכבר חפרו עליו ימים כי לא הצצתי בכלל במה שמתרחש שם.
ואת האמת? אני מרגישה מצוין עם זה!
השמיים לא יפלו אם שכחתי להלביש את הילדה בלבן לטקס, או שנעשה את שיעורי הבית יום למחרת. העולם יהיה בטוח יפה וטוב יותר אם אמא שלהן תיהיה מאושרת ומסופקת. מה טוב בלהיות האמא שאני?
אני אמא שיכולה לצאת מהעבודה מתי שהיא רוצה ולקבוע יום כיף ללא שום סיבה. נכון, אני לא תמיד נמצאת שם, אבל היי, יש גם אבא, ואבא מדהים שיודע את העבודה!
אני אמא שיש לה סטודיו מלא בתכשיטים וכתרים של נסיכות.
אני אמא שמכינה לילדות שלה שרשראות ועגילים.
אני אמא שכולם מכירים ומזהים את הבנות שלה.
ואני אמא שמלמדת שהכל אפשרי!
הכיף שלי? שהן משוויצות בי! והן בטוחות שכל כלה שקיימת לוקחת ממני תכשיטים. הרגע הזה שהבנתי שאני עושה את זה נכון, הגיע כשאמה, הגדולה שלי, אמרה לגננת בגיל שנתיים וחצי "את יודעת? אמא שלי זאת דניאל אדרי המעצבת תכשיטים". ואז היא הגיעה ואמרה לי "אמא, כיף לי לראות אותך כל הזמן" (הכוונה ברשתות), "אמא אני אוהבת את העבודה שלך". ומה הן הכי אוהבות לעשות? לבוא איתי לעבודה בסטודיו. 

דניאל אדרי מעצבת תכשיטים עסק מקומי בבאר שבע

אמה ומיי בסטודיו שלי

 אז כן, זה מאתגר, אבל בשורה התחתונה אני בטוחה שהילדות שלי יודעות שאם אמא בעבודה זה כי אמא מגשימה את עצמה ואמא מאושרת. לדעתי אין דוגמא טובה מזאת עבורן.

 לסיום, אין חוקים בעסק עצמאי ובעיקר בהנהגה נשית, כי אין מה לעשות, אין כמו אמא, ולפעמים אמא חייבת להיות אמא ולא בעלת עסק.
הסוד שלי? הוא לדעת לשלב את זה בדרך שגורמת לי להיות אני!

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.