1 דקות קריאה

איך הגעתי לעיצוב תכשיטים אתם שואלים?

אז תמיד עיצבתי לעצמי תכשיטים, לפני הצבא עברתי קורס קטן לתכשיטנות.
מפה לשם, במהלך התואר הראשון לא היה לי זמן לעבודה מסודרת וניסיתי את מזלי, פרסמתי בפיסבוק את התכשיטים שעיצבתי לעצמי, המשכתי בדוכני מכירה ומשם הכל היסטוריה.


מה דחף אותי להמשיך לגדול ולצמוח?

 האהבה ליצירה, לאומנות ובעיקר הפידבקים מהלקוחות. להיות אישה בעלת עסק זה להיות אישה חזקה, מישהי שיודעת לענות, מישהי שיודעת להתמקח, מישהי שיודעת מה היא שווה ושבטוחה בעצמה! 

דניאל אדרי עיצוב צכשיטים באר שבע

צילום: עידו שחם

 מי שמכיר אותי יודע שדניאל לא יודעת לקבל לא! כל מה שאני רוצה אני משיגה!

"גם אני ישבתי ימים שלמים וכלב לא היה נכנס לחנות"

גדלתי להורים עצמאיים שחינכו אותי להיות אסרטיבית ועקשנית. יכולתי לגדול ולהיות ילדת שמנת שמקבלת כל מה שהיא רוצה. ההורים שלי בחרו אחרת, בחרו לחנך אותי להגיע להישגים על ידי עבודה קשה! אין ספק שבמהלך הדרך היו מהמורות לא קלות, אך בסוף כל ירידה ישנה עליה.
לא התייאשתי ותמיד דחפתי קדימה.

 המשפט שתמיד מרים אותי מתקופות קשוחות הוא משפט שאבא שלי אמר לי בתחילת הדרך " דניאל, גם אני הייתי יושב ימים שלמים וכלב לא היה נכנס לחנות." 

 עיצוב התכשיטים הגיע במקריות  גמורה, המשיך לעיצוב תכשיטים לכלות וכיום, התכשיטים שלי הפכו להיות של כולם! הקורונה הוציאה ממני עיצובים חדשים, רעיונות מקוריים ובלתי צפויים. אם להיות אמתית? שקלתי אם לכתוב ולשתף בזה. חלק גדול ומרכזי ממה שהניע אותי והשאיר אותי להיות מעצבת תכשיטים היה עיצוב התכשיטים לכלות, אביזרי השיער שלהן בעיקר. הרי הנפש שלי היא נפש של אמנית יוצרת. בתכנון שלי רציתי להיות ציירת  אך החיים הובילו אותי ליצור אמנות בדרך קצת שונה. 

דניאל אדרי עיצוב תכשיטים באר שבע

צילום: עידו שחם 

העסק שלי והקורונה

הקורונה גרמה לי אמנם להפוך ולהיות מעצבת של כולם, אך מנגד, זנחתי את האהבה שלי. הכמיהה לקום כל בוקר וליצור כל פעם מחדש הייתה המוטיב המרכזי בעסק שלי. 

החוויה יחד עם הלקוחה בעיצוב התכשיט, ההתאמה לשמלה, לפנים ולאישיות שלה. היצירה של התכשיט מחוט מתחת לכתר מרשים. העבודה של שעות על גבי שעות על כל תכשיט ותכשיט מגיעה לסיומה עם הסיפוק העצום כשהתכשיט מוכן ומגיע אל הכלה שעונדת אותו ביום המאושר בחייה.

 יש שיגידו שאני עדיין מעצבת תכשיטים, נכון, אבל זה אחרת.

התכשיטים שאני מעצבת עכשיו חוזרים על עצמם, אצל הכלות זה ONE PEACE , כל פעם יש לי אתגר ליצור מחדש.

דניאל אדרי מעצבת תכשיטי כלה ותכשיטים באר שבע

צילום: עידו שחם 

שלא תטעו אני לא מתלוננת לרגע, אבל בהחלט מתגעגעת למה שהיה לפני שנת הקורונה. 

הרבה נשים ונערות שואלות אותי איך הגעתי למעמד ולמקום הזה, מה צריך לעשות בכדי להגיע לשם. אני תמיד עונה, קודם כל תלמדי לדעת לפרגן לכל הסובבים אותך, כולל לקולגות שלך!
בנוסף, את צריכה להיות עקשנית מאד, מלאת מוטיבציה ובעיקר לא להתייאש !
הקורונה גרמה להמון עסקים שסובבים אותי להתייאש, להרים ידיים, אבל לא לי!
אני ממשיכה לדחוף קדימה ולא לנוח!

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.