נגה סדן
בין אופנה לקיימות

"אופנה זולה, מחיר יקר" - מסיבת בגדים בסגנון Old School הכולל מפגש חברתי עם קאווה, הרצאה ושופינג במחיר  20 שקלים לפריט "איך ללבוש וינטג' ולא להיראות כמו סבתא שלך" - אירוע בניחוח וינטג' בשילוב סדנת סטיילינג חיתולי בד למתחילים – אירוע על טהרת הקיימות ויתרונות השימוש בחיתולי הבד.

אני נגה, יזמית בתחום האופנה והקיימות, בעלת המיניבוס OLD SCHOOL, אוהבת וינטג', טיולים והרפתקאות. קונה רק יד שנייה, מחתלת את בתי בחיתולי בד, וכותבת את הבלוג "חמש שקל". למדתי תואר בפסיכולוגיה ומדעי המוח אבל הבנתי שהתשוקה שלי היא דווקא בגדי יד שנייה ווינטג'.

נגה סדן, על אופנה וקיימות, אוטובוס חנות יד שניה, בגדים יד שניה ווינטג', יזמות בבאר שבע, קיימות ואופנה, הבלוג חמש שקל, חיתולי בד בבאר שבע והדרום 

הוצאתי רישיון על משאית, קניתי מיניבוס ישן, שיפצתי אותו והקמתי את OLD SCHOOL – חנות נודדת בתוך מיניבוס. נסעתי עם המיניבוס בכל הארץ ומכרתי פריטי וינטג' ויד שנייה שליקטתי ברחבי העולם. הריגוש של למצוא פריט ייחודי, one piece , עדיין לא עבר לי, גם אחרי עשרות אלפי פריטים שעברו תחת ידי. 

נגה סדן, על אופנה וקיימות, אוטובוס חנות יד שניה, בגדים יד שניה ווינטג', יזמות בבאר שבע, קיימות ואופנה, הבלוג חמש שקל, חיתולי בד בבאר שבע והדרוםמאז שנחשפתי לעושר ולשפע של בגדי יד שנייה במצב מצוין, קשה לי לחזור אחורה ולקנות בחנויות. יש בלבי מקום מיוחד לפרטי וינטג', שנוצרו בתקופה בה הייצור היה איכותי ושמו דגש על הפרטים הקטנים, ששרדו הרבה שנים, הם אלה שמשדרגים את המלתחה באמת ומכניסים את הטאץ' האישי.

נגה סדן, על אופנה וקיימות, אוטובוס חנות יד שניה, בגדים יד שניה ווינטג', יזמות בבאר שבע, קיימות ואופנה, הבלוג חמש שקל, חיתולי בד בבאר שבע והדרום

חוויית האירוח שלי

1. "אופנה זולה, מחיר יקר" - מסיבת בגדים הכוללת ערב בנות, הרצאה על ההשפעה של תעשיית האופנה המהירה על העולם וכמובן שופינג יד שנייה.

2. "איך ללבוש וינטג' ולא להיראות כמו סבתא שלך" - אירוע בניחוח וינטג' בשילוב סדנת סטיילינג העוסקת בשאלה איך מכניסים פרטי וינטג' לארון מבלי להרגיש "מחופשים" והזדמנות להיכנס לתוך מלתחה קסומה מן העבר.

3. "מאחורי ההגה" – מסע ההקמה של חנות הבגדים הנודדת OLD SCHOOL, והמסע האישי שלי כיזמת צעירה. על חיפוש דרך, התלאות בדרך עם המיניבוס וההחלטה לשנות כיוון.

3. חיתולי בד למתחילים – אירוע להורים צעירים (וגם סבתות מוזמנות!) על טהרת הקיימות, בו יחשפו לעולם חיתולי הבד המודרני (ולא, זה לא כמו שסבתא שלכן חיתלה את אמא, זה הרבה יותר קל והרבה יותר יפה). אזהרה – זה עלול למכר.

4. משבר האקלים ואני – שריפות נרחבות, גלי חום קיצוניים, קרחונים נמסים. מה לעזאזל קורה לעולם? איך ירגיש לחיות בכדור הארץ עוד 100 שנה, ומה כל אחד מאיתנו יכול לעשות כבר היום? נשמע מדכא אבל מההרצאה הזו דווקא תצאו מעודדים.

5.  יצירה ממוחדשת מבגדים ישנים – סדנה מעשית (מתאימה גם לילדים מגיל 6 בליווי מבוגר) בה נלמד איך בגדים ישנים הופכים לחומר גלם חדש, וניצור מהם פריטים חדשים לבית ולמלתחה.

 * האירוח כולל פינת קפה, עוגיות ומים צוננים, יש אפשרות לשלב גם ארוחה קלה.

יצירת קשר:

0545820510 nogasadan@gmail.com