שמחה דרור
הדרור להיות אני

אירוח חוויתי - רוחני - העצמה ומיסטיקה, מעורר השראה, באווירה נעימה, אנרגיות טובות

אני יועצת רוחנית בעזרת קלפי מודעות, טארוט, מטפלת הוליסטית (טיפולי רייקי, עיסויים), מאסטר רייק ופרקטישינר n.l.p, מנחה סדנאות רייקי, מפגשים חווייתיים, מסיבות רווקות וערבי גיבוש. בנוסף כתבתי את סיפור חיי בספרי "הדרור להיות אני".


מטיסה על אוטומט לחיים של לקיחת אחריות

החיים שלי לקחו אותי ממצב שבו פעלתי על אוטומט והייתי תקופה וכואבת, למצב שבו לקחתי אחריות מלאה על החיים שלי וזימנתי לעצמי חיים טובים יותר. ההתמודדות שלי עם הרגעים החשוכים ביותר בחיי, והעובדה שצלחתי אותם, הביאו אותי למסקנה שכל מצב שאנו חווים בחיים הוא מתנה. לא רק החוויות הטובות, אלא גם אלה שאנחנו צריכים לחשוב איך להתגבר עליהן, איך לשרוד אותן ואיזה שיעור עלינו ללמוד כדי שנוכל לצמוח. 

מאישה חלשה ומבוטלת לגמרי הפכתי לאישה מאושרת ושמחה, עצמאית וחזקה אישית וכלכלית, אישה שהיא עוגן לעצמה ולסובבים אותה.

 חשוב לי להוות השראה ולהשפיע על אנשים להבין שהכל אפשרי, שיש לנו את כל המשאבים הדרושים להשגת המטרות שלנו, ושתמיד קיימות אפשרויות בחירה.

אני רוצה לתת מוטיבציה לאנשים להצליח ולהתקדם ממקומות שהם מרגישים בהם תקועים.

לכל אדם יש סיפור חיים, שלי הניע אותי ללכת אחרי הלב ולמצוא בדרך את הייעוד שלי.


חוויית האירוח שלי

 אירוח חוויתי - רוחני - העצמה ומיסטיקה, מעורר השראה, באווירה נעימה, אנרגיות טובות, הרגשת שלווה ורוגע וניתוק מחיי היומיום. המפגש ילווה בסיפורים מתוך ספרי "הדרור להיות אני", תובנות וכלים איתם השתמשתי להתפתחות האישית שלי.

 בנוסף נערוך אבחון באמצעות בחירת אבן חן ובחירת קלף, בליווי הסבר וניתוח הקלף. בסופו תקבלו חומר למחשבה, השראה, תובנות וכלים להתפתחות האישית.

המפגש כולל כיבוד קל ומתנה של אבן חן וצמיד עם תזכורת שרק אהבה מביאה אהבה.

יצירת קשר: – 052-2769623